Emolium dermocare emulsja – idealne przy pielęgnacji skóry

Emolient zalecany do codziennej pielęgnacji skóry to emolium emulsja do kąpieli 400 ml. Stosując, dany preparat, codziennie po kilka razy można spowodować, że skóra stanie się odpowiednio nawilżona. Emolium zalecane jest przez lekarzy dermatologów w przypadku skóry podrażnionej czy w przypadku atopowego zapalenia skóry i naskórka.

Działanie preparatu

Emulsja emolium polecana jest dla dzieci już od pierwszego dnia ich życia. Preparat spełnia wszelkie potrzebne wymogi i posiada odpowiednie atesty.

Działanie emulsji jest bardzo duże a codzienne jej używanie powoduje, że znacznie zostaje poprawiona elastyczność skóry. Preparat można bezpośrednio wlać do wanienki z wodą i delikatnie wmasowywać, taką płukankę w skórę dziecka.

Poprzez swoje działanie preparat przywraca odpowiednie PH skóry, tworzy delikatny filtr, który chroni skórę przed zewnętrznymi czynnikami, poziom lipidów zostaje uzupełniony a cała skóra staje się elastyczna i odpowiednio nawilżona.

Co robić po kąpieli?

Emolient można stosować do kąpieli zarówno dzieci jak i osób dorosłych. Po wyjściu z wody, w której rozcieńczono preparat ,dobrze jest wytrzeć do sucha skórę całego ciała a następnie wmasować inny preparat z grupy emolium.

Dzięki temu skóra nie zostanie przesuszona.

Dobry produkt

Sama emulsja, przeznaczona do rozcieńczania w wodzie ma właściwości myjące, z twego też powodu stosując emolium w postaci płynu myjącego nie ma już potrzeby stosowania żadnych innych płynów do kąpieli lub pod prysznic.

Dłuższe stosowanie preparatu znacznie poprawia jakość skóry.

Related Post