Buster Med Zdrowie Zinalfat – wskazania i przeciwwskazania do użycia produktu

Zinalfat – wskazania i przeciwwskazania do użycia produktu

Zinalfat jest aptecznym kremem, który ma za zadanie przede wszystkim koić i regenerować naskórek. W 2019 roku w jednej z kategorii udało mu się zwyciężyć Perłę dermatologii estetycznej, która jest „Nagrodą Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych”. Preparat zamknięto w klasycznej tubce o gramaturze 50 ml. Dostępny jest do kupienia w większości aptek, a jego cena wynosi zazwyczaj w okolicy 20-30 złotych, choć może różnić się w zależności od konkretnego punktu sprzedaży.

Wskazania do zastosowania produktu


Krem przeważnie jest stosowany w celu złagodzenia i zmniejszenia podrażnień oraz nawilżenia i zregenerowania mocno przesuszonej i szorstkiej skóry. Można go nakładać na ciało po depilacji i innych zabiegach mogących wywołać różne skutki uboczne, a także leczyć nim odparzenia i otarcia naskórka, będące efektem rozmaitych urazów. Krem będzie dobrym wyborem i dla dorosłych, i dla dzieci. U osób najmłodszych może być stosowany przy pieluszkowym zapaleniu skóry, w celu złagodzenia objawów dolegliwości.

Przeciwwskazania do zastosowania produktu


Krem Zinalfat https://www.aptekagalen.pl/zinalfat-krem-kojaco-regenerujacy-50ml nie powinien być stosowany w momencie, gdy na skórze dojdzie już do rozwinięcia się poważniejszego stanu zapalnego i stan zapalny przyjmie zaostrzoną formę. W takim przypadku zaleca się przeprowadzić leczenie farmakologiczne, ustalone oczywiście przez lekarza. Produkt nie powinien być też stosowany przez osoby uczulone lub mające alergię na którykolwiek jego składnik. Wszelkie niepokojące sygnały można zgłosić lekarzowi bądź farmaceucie.

Related Post