Buster Med Zabiegi medycyny estetycznej Zabieg laserem frakcyjnym

Zabieg laserem frakcyjnym

laser frakcyjny

Czy stosowane przez Ciebie produkty do pielęgnacji skóry nie spełniają oczekiwań Twojej cery? Chociaż na rynku dostępne są składniki, które mogą korzystnie wpłynąć na wygląd Twojej skóry, czasami dotarcie do źródła problemów związanych z cerą sprowadza się do otwarcia się na zabiegi w gabinecie. W tym miejscu z pomocą przychodzi laser frakcyjny CO2 Białystok. Aby dowiedzieć się, czym są lasery frakcyjne i w jaki sposób mogą być odpowiedzią na Twoje modlitwy dotyczące pielęgnacji skóry, przewiń w dół.

 

Czym jest zabieg laserem frakcyjnym?

Zabieg laserem frakcyjnym (https://drstawowska.pl/laser-frakcyjny-co2,69.html) to nieinwazyjny zabieg, w którym wykorzystuje się urządzenie dostarczające wiązkę laserową podzieloną na tysiące mikroskopijnych stref zabiegowych, które są ukierunkowane na ułamek skóry w danym czasie, analogicznie do obrazu fotograficznego, który jest ulepszany lub zmieniany piksel po pikselu. Zabiegi laserem frakcyjnym wypełniły lukę pomiędzy ablacyjnymi i nieablacyjnymi technikami laserowymi stosowanymi w leczeniu uszkodzonej przez słońce i starzejącej się skóry. Podczas gdy zabiegi laserem ablacyjnym działają głównie na naskórek (powierzchniowe komórki skóry), a zabiegi laserem nieablacyjnym działają wyłącznie na kolagen skórny (środkowa warstwa skóry), zabiegi laserem frakcyjnym działają zarówno na naskórkową, jak i skórną warstwę skóry. 

laser frakcyjny

Kiedy stosuje się laser frakcyjny?

Chociaż leczenie laserem frakcyjnym jest zalecane w leczeniu zaburzeń pigmentacji, takich jak ostuda, samo leczenie może prowadzić do pigmentacji pozapalnej. Leczenie laserem frakcyjnym może być stosowane na każdej części ciała, ale jest szczególnie przydatne na szyi, klatce piersiowej i rękach w porównaniu z tradycyjnymi metodami ablacyjnymi. Leczenie laserem frakcyjnym może być również korzystne w przypadku rozstępów. Zabiegi laserem frakcyjnym mogą być stosowane u wszystkich typów skóry i pacjentów, ale techniki różnią się w zależności od wieku pacjenta, rodzaju skóry, ekspozycji na słońce i lokalizacji na ciele. Zabiegi laserem frakcyjnym mogą być łączone z zabiegami chirurgicznymi i innymi zabiegami na skórze. Laser frakcyjny Białystok to gwarancja najlepszej jakości.

Related Post