Buster Med Zioła White Widow – legendarna odmiana konopi

White Widow – legendarna odmiana konopi

White Widow

Legendarna White Widow jest przez wielu uznawana za najpopularniejszą odmianę konopi na świecie. Stworzona przez Australijczyka w Amsterdamie, z odmian brazylijskich i indyjskich. Poniższy artykuł opisuje jej historię.

White Widow – historia powstania

White Widow to odmiana konopi, której początki sięgają do roku 1994. Stanowi połączenie brazylijskiej „matki” Sativy oraz indyjskiego „ojca” Indicy w proporcjach 60/40.

„Biała Wdowa” jest szeroko znana miłośnikom konopi z całego świata. Upływ lat spowodował, że powstało wiele odmian pierwotnego szczepu. Trudno o sytuację, kiedy popularny coffee shop lub sklep internetowy specjalizujący się w tego typu usługach, nie posiadał w swoim asortymencie jakiejś wersji White Widow.

White Widow – działanie:

White Widow

 Czego się spodziewać po „Białej Wdowie”?

  • Relaksacji całego ciała
  • działania przeciwbólowego (dzięki zawartości mircenu)
  • poczucia szczęścia i spełnienia
  • bycia bardziej towarzyskim
  • pobudzenia kreatywności
  • stanów euforycznych.

Shantibaba, czyli ojciec sukcesu White Widow

Scott Blakey, bo tak naprawdę nazywa się Shantibaba to współzałożyciel Green House Seed Company (wraz z Arjanem Roskamem) Pod jej szyldem, Australijczyk stworzył ów sławną odmianę (współpracował w tym czasie z Nevil’em “Mr.Nice” Schoenmakers’em).

White Widow zwyciężyła w prestiżowym festiwalu Cannabis Cup w 1995 r. i zyskiwała coraz większą popularność. Niestety, w Green Mouse Seed Company zaszedł konflikt interesów. Przedsiębiorstwo zachowało prawo do używania nazwy „White Widow”. Shantibaba rozpoczął pracę nad nową marką, nazywając ją, a jakże „Black Widow”.

Related Post