Retimax 1500 – ratunek dla skóry

Retimax 1500 – ratunek dla skóry

Zdarzają się sytuacje, gdy zwykłe kremy nawilżające i regenerujące naskórek są zbyt słabe, by prawidłowo pomóc podrażnionej skórze. W takim przypadku warto zaopatrzyć się w specjalistyczną maść zawierającą witaminę A, lanolinę oraz wosk pszczeli. Jednym z najmocniejszych i najbardziej skutecznych środków, jakie można zastosować w takiej sytuacji jest Retimax 1500 maść.

Dlaczego witamina A?

Wpływ tej witaminy na skórę ma duże znaczenie. Usprawniona zostaje łączność pomiędzy naskórkiem, a skórą właściwą, stąd regeneracja następuje dużo szybciej.  Pozwala też ona na rozwój coraz to większej ilości naczyń krwionośnych w skórze, dzięki czemu odnowa komórek następuje w sposób prawidłowy. Dodatkowo maść Retimax 1500 przenikając głęboko w kolejne warstwy skóry, doskonale ją chroni, pomagając przywrócić jej elastyczność oraz wymagane nawilżenie. Po zastosowaniu preparatu skóra jest naturalnie gładka i miękka. 

Kiedy używać?

Maść  Retimax 1500 powinna być stosowana w stanach związanych z:

  • suchością skóry
  • odwodnieniem
  • nadmiernym opalaniem

Jeżeli nastąpiły zmiany skórne związane z podrażnieniami, lekkimi otarciami czy niewielkim poparzeniem, należy niewielką ilość maści delikatnie rozprowadzić w miejscach chorobowo zmienionych. Retimax 1500 ma również zastosowanie w leczeniu podrażnień u najmłodszych, wywołanych najczęściej przez odparzenia związane z używaniem pieluszek. Dodatkowo można używać maści w miejscach, które były leczone laserowo, czy jako środek nawilżający i natłuszczający na świeżo wykonane tatuaże. 

Related Post

Waporyzator do suszuWaporyzator do suszu

Kwestia wykorzystywania substancji zawartych w konopiach kojarzona jest jednoznacznie z marihuaną, czyli narkotykami. Od wielu lat prowadzone są jednakże badania dotyczące prozdrowotnego wykorzystania tego surowca. Ich wyniki były na tyle