Dobroczynny colostrigen

Colostrigen z https://www.aptekagalen.pl/colostrigen-60kaps to produkty marki Geneactiv tworzone na bazie wysokiej jakości colostrum, pozyskanego w ciągu pierwszych dwóch godzin od rozpoczęcia się laktacji u krowy. Colostrum jest uważane za substancję wspomagającą odporność oraz ogólne prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Colostrigen – produkt z Polski

Colostrum jest pozyskiwane z hodowli znajdujących się na terenie Wielkopolski. Krowy, od których pozyskiwane jest mleko poporodowe są rasy holsztyno-fryzyjskiej, cechującej się wysoką mlecznością.

Należy podkreślić, że colostrum pozyskiwane jest w ciągu maksymalne 1-2 godzin od ocielenia się krowy, jednak dzieje się to bez szkody dla noworodka. Colostrum pochodzi jedynie z nadmiaru mleka, którego cielę nie jest w stanie wypić.

Właściciele hodowli dbają o dobrostan zwierząt, tym samym zapewniając im długie i szczęśliwe życie, a pobierane colostrum nie wpływa na nie negatywnie w żaden sposób.

Wysoka aktywność biologiczna

Dzięki temu, że zastosowane w Colostrigenie colostrum jest pozyskiwane maksymalnie w ciągu 2 godzin od rozpoczęcia laktacji, cechuje je bardzo wysoka zawartość składników odżywczych i tym samym produkt zapewnia maksymalne wsparcie dla organizmu.

Proces przetwarzania colostrum przez Genactiv to innowacyjny proces liofilizacji, podczas którego temperatura nigdy nie przekracza 40 stopni Celsjusza, a co za tym idzie – nie dochodzi do utraty cennych składników odżywczych. Jest to proces niezwykle innowacyjny, zapewniający najwyższą wartość wyrobu.

Related Post