Dobroczynny colostrigen

Colostrigen z https://www.aptekagalen.pl/colostrigen-60kaps to produkty marki Geneactiv tworzone na bazie wysokiej jakości colostrum, pozyskanego w ciągu pierwszych dwóch godzin od rozpoczęcia się laktacji u krowy. Colostrum jest uważane za substancję wspomagającą odporność oraz ogólne prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Colostrigen – produkt z Polski

Colostrum jest pozyskiwane z hodowli znajdujących się na terenie Wielkopolski. Krowy, od których pozyskiwane jest mleko poporodowe są rasy holsztyno-fryzyjskiej, cechującej się wysoką mlecznością.

Należy podkreślić, że colostrum pozyskiwane jest w ciągu maksymalne 1-2 godzin od ocielenia się krowy, jednak dzieje się to bez szkody dla noworodka. Colostrum pochodzi jedynie z nadmiaru mleka, którego cielę nie jest w stanie wypić.

Właściciele hodowli dbają o dobrostan zwierząt, tym samym zapewniając im długie i szczęśliwe życie, a pobierane colostrum nie wpływa na nie negatywnie w żaden sposób.

Wysoka aktywność biologiczna

Dzięki temu, że zastosowane w Colostrigenie colostrum jest pozyskiwane maksymalnie w ciągu 2 godzin od rozpoczęcia laktacji, cechuje je bardzo wysoka zawartość składników odżywczych i tym samym produkt zapewnia maksymalne wsparcie dla organizmu.

Proces przetwarzania colostrum przez Genactiv to innowacyjny proces liofilizacji, podczas którego temperatura nigdy nie przekracza 40 stopni Celsjusza, a co za tym idzie – nie dochodzi do utraty cennych składników odżywczych. Jest to proces niezwykle innowacyjny, zapewniający najwyższą wartość wyrobu.

Related Post

maść konopna

Maść konopnaMaść konopna

Konopie siewne zawitały do produktów spożywczych, kosmetyków czy leków. Udowodniono ich korzystny wpływ na ludzką skórę czy włosy, a sklepy z produktami konopnymi rosną jak grzyby po deszczu. Wśród wielu