Nasodren na niedrożne zatoki

Nasodren jest preparatem zwierającym naturalny wyciąg z fiołka alpejskiego, który wspiera nos i zatoki w walce z nieprzyjemnym uczuciem zatkania. Ta dolegliwość szczególnie często przytrafia się w sezonie infekcyjnym – czyli jesienią i zimą. Jak działa preparat i dlaczego warto go stosować?

Pomoc dla zatkanego nosa

Dzięki wyciągowi z fiołka alpejskiego, wyrób pomaga w poprawie ukrwienia okolic nosa i zatok, a także wzmacnia rzęski i zwiększa produkcję „dobrej” wydzieliny, która pomoże udrożnić nos i usunąć zainfekowany, zalegający w zatokach śluz.

Zdaniem większości użytkowników preparatu, pomaga on w znaczącym stopniu pozbyć się takich dolegliwości jak uczucie zatkanego nosa czy chroniczne bóle głowy. Dzięki niemu, zatoki są odpowiednio oczyszczone i ukrwione, co przekłada się na ich prawidłowe działanie.

Jak stosować Nasodren?

Użytkowanie produktu nie jest skomplikowane, jednak należy przestrzegać kilku podstawowych zasad. Pierwszą z nich jest przygotowanie roztworu zgodnie z zaleceniami producenta. Tylko w ten sposób uzyskamy optymalną wartość biologiczną produktu, która pomoże w walce z zapaleniem zatok.

W trakcie jego aplikacji, nie wolno wciągać powietrza razem z aerozolem: to spowoduje bardzo niekomfortowe uczucie pieczenia w nosie, które może spowodować kichanie oraz łzawienie oczu. Nie należy również stosować preparatu częściej niż 3 razy dziennie ze względu na ryzyko występowania krwawień. Zawiesinę należy przechowywać w lodówce, a po upływie 2 tygodni – wyrzucić, gdyż nie nadaje się już do użytku.

Related Post