Czym charakteryzują się maski FFP3 na koronawirusa?

Maski antywirusowe można obecnie dostać w wielu sklepach, w tym nawet w spożywczych. Jest to oczywiście związane z faktem, iż wszyscy boją się zakażenia wirusem i próbują na wszelkie możliwe sposoby się przed nim chronić. Jeśli chodzi o produkty, na które warto zwrócić uwagę to są to na pewno maski FFP3, które zdaniem wielu lekarzy chronią najlepiej i zapewniają najwyższy stopień bezpieczeństwa.

Czym wyróżniają się maseczki FFP3?

Przede wszystkim bardzo dobrze przylegają do twarzy. Z tego też powodu są szczelne i w znacznym stopniu ograniczają możliwości przenoszenia się koronawirusa. Z tego też powodu chronią nie tylko osoby, z którymi użytkownik maseczki ma do czynienia, ale także jego samego. Co więcej, maski FFP3 w przeciwieństwie do zwykłych bawełnianych maseczek wykonanych z jednego zwykłego płatka materiału posiadają kilka warstw, które pełnią różnego rodzaju funkcje. 

Najlepsza ochrona

Maseczki FFP3 potrafią zatrzymac ponad 99% cząstek. Co więcej, chronią one zarówno przed wirusami, jak i przed bakteriami oraz szkodliwymi pyłami. Z tego też powodu to właśnie tego rodzaju maseczki są rekomendowane w przypadku personelu medycznego bezpośrednio narażonego na kontakt z osobami zakażonymi lub potencjalnie zakażonymi. Faktem jest jednak to, iż nic nie stoi na przeszkodzie aby nosić tego rodzaju maseczki także na codzień aby zapewnić jak najlepszą ochronę.

Related Post

olejek konopny cbd

Olejek konopny CBDOlejek konopny CBD

Olejek konopny CBD znany jest już od dłuższego czasu. Jego właściwości nie mają działania odurzającego, wręcz przeciwnie – wpływają na ludzki organizm w pozytywny sposób. Kannabidiol jest to jeden z