Buster Med Zdrowie Kapsułki dopochwowe bez recepty – kiedy warto je stosować?

Kapsułki dopochwowe bez recepty – kiedy warto je stosować?

kapsułki dopochwowe bez recepty

Infekcje intymne, szczególnie w przypadku kobiet, które pozostają aktywne seksualnie, zdarzają się dość często. Nie da się ukryć, że mogą one okazać się dość problematyczne, szczególnie jeśli nie uda się nam na nie zareagować w odpowiednim czasie. Właśnie dlatego panie mogą zdecydować się na tabletki na infekcje intymne bez recepty w postaci globulek. Kiedy warto z nich skorzystać?

Kapsułki dopochwowe bez recepty a grzybica pochwy

Grzybica pochwy – niestety – jest jedną z częściej pojawiających się przypadłości. Do jej najczęstszych objawów można zaliczyć:

  • gęste i białe upławy z pochwy;
  • świąd i pieczenie narządów płciowych;
  • pojawienie się suchości pochwy;
  • ból podczas stosunku.

W takich przypadkach globulki na infekcje intymne pomogą skutecznie zwalczyć pierwsze objawy i nie doprowadzą do rozwoju schorzenia. Tabletki na infekcje intymne pomogą także zadbać o odpowiedni stan dróg rodnych, a panie nie będą musiały martwić się uporczywym pieczeniem czy świądem.

kapsułki dopochwowe bez recepty

Jak stosowa globulki na infekcje intymne?

Kapsułki dopochwowe bez recepty jak te od Apteka Galen są wyjątkowo proste w stosowaniu. Jak sama nazwa wskazuje, w przypadku globulek na infekcje intymne konieczne jest stosowanie ich bezpośrednio do pochwy – dokładnie w ten sam sposób, co panie aplikują tampon. Kapsułki dopochowowe bez recepty szybko wchłaniają sie we wnętrzu pochwy, a nastepnie doprowadzają do redukcji uporczywych objawów grzybicy. Zwykle taka kuracja powinna trwać co najmniej 7 dni, a wizyta u ginekologa – kontrolna – jest konieczna.

Related Post