Buster Med Wyposażenie laboratorium Rodzaje zlewozmywaków kuchennych – jaki wybrać?

Rodzaje zlewozmywaków kuchennych – jaki wybrać?

zlew z zywicy epoksydowej

Powierzchnie z żywicy epoksydowej przypominają lód lub sztuczny kamień. W zależności od wybranego modelu potrzebne będzie drewno, ładne kamyczki lub inne wypełniacze i listwy.

Umywalka drewniana

zlew z zywicy epoksydowejTaką umywalkę można umieścić w domku letniskowym lub podarować w prezencie przyjaciołom. Do jego wykonania potrzebny będzie drewniany kęs. Użyj drewnianych skrawków z innych prac, sklej je razem, aby to zrobić. W początkowej fazie należy sprawdzić pożądane wymiary muszli, ale początkowo nie należy dążyć do równomiernego rozmieszczenia. Po wstępnym sklejeniu wykończ model tak, aby przypominał skorupę. Wypolerować i pokryć warstwą epoksydową.

Zlewozmywak z formy

Zainstaluj zlewozmywak, który lubisz w Internecie w domu, produkując własne. Z resztek płyty gipsowo-kartonowej lub innego materiału można wykonać matrycę pod umywalkę. Elementy są dopasowywane do odpowiednich rozmiarów, a następnie obrabiane za pomocą wyrzynarki i szpachli. Po wyschnięciu układu należy go przeszlifować i pomalować, aby był idealnie gładki. Płynna żywica kamienna lub poliestrowa jest natryskiwana na wierzch w kilku warstwach. Po wysuszeniu formy są usuwane, a skorupa poddawana jest ostatecznej obróbce.

Zlewozmywak kuchenny wykonany z żywicy poliestrowej

Zlew z żywicy epoksydowej jest wykonywany razem z blatem w dwóch etapach. Najpierw wykonuje się blat, a następnie umieszcza w nim piękne wypełnienie. Blat uzupełniany jest następnie zlewozmywakiem, który może być wykonany w sposób opisany powyżej. Aby uniknąć zarysowań i otarć powierzchni, zlewozmywak pokryty jest płynnym kamieniem. W internecie łatwo jest o zlew z żywicy epoksydowej wystarczy tylko zamówić i czekać na odbiór specjalistycznego sprzętu do swojego miejsca pracy.

Related Post