Laktator pomocnikiem każdej mamy

laktatory szpitalne

Niewątpliwie laktatory zyskały popularność wśród świeżo upieczonym mam, ponieważ są niezastąpione w karmieniu piersią. Pozwalają na ściągnięcie mleka i karmienie nim butelką dziecka, gdy samo karmienie piersią okazuje się być niemożliwe. Laktator Ameda to wysokiej klasy szpitalnej laktator, który pozwala na szybkie ściągnięcie odpowiedniej ilości mleka dla dziecka. Dzięki swojej funkcjonalności pozwala on na jednoczesne ściąganie pokarmu z dwóch piersi, co daje o wiele więcej mleka, niż gdyby było ściągane raz z jednej, raz z drugiej. Większa ilość mleka można mrozić w zamrażalniku i przechowywać przez miesiąc bez obaw, że straci wartości odżywcze.

Mleko mamy jest najlepsze

Pokarm matki jest najważniejszy w pierwszych dniach życia noworodka, ponieważ dostarcza mnóstwo składników odżywczych małemu człowiekowi. Z początku jest to siara, która z czasem zamienia się w stały pokarm o białej barwie. Jest to źródło jedzenia, picia, a także odporności dziecka. Wraz z mlekiem matka przekazuje dziecku wszystkie przeciwciała, które pomagają dziecku zwalczyć wszelkie infekcje, które będą atakowały jego organizm.

Trudności w karmieniu piersią

Laktator elektryczny Ameda

Czasami karmienie piersią nie jest możliwe. Niektóre kobiety mają wklęsłą brodawkę i dziecku trudno jest złapać pierś i prawidłowo zassać, przez co nie może pobierać pokarmu. Laktator Ameda pozwoli na wyciągnięcie wklęsłych sutków, co pozwoli dziecku na łatwiejsze pobieranie pokarmu. Innym powodem, dla którego karmienie piersią może stać się niemożliwe jest nagłe cesarskie cięcie. Organizm nie wie co się dzieje i nie zaczyna produkcji mleka w określonym czasie jak miałoby to miejsce przy porodzie naturalnym. Elektryczny laktator Ameda pozwoli wtedy na efektywne pobudzenie laktacji, gdzie z powodzeniem karmienie piersią stanie się przyjemnością, a nie walką o każdą kroplę.

Related Post