Waporyzator do suszu

Kwestia wykorzystywania substancji zawartych w konopiach kojarzona jest jednoznacznie z marihuaną, czyli narkotykami. Od wielu lat prowadzone są jednakże badania dotyczące prozdrowotnego wykorzystania tego surowca. Ich wyniki były na tyle pozytywne, iż stosowanie suszu konopnego zaczęło być stosowane w celach leczniczych.

Susz konopny w waporyzatorze

Konopiami wykorzystywanymi w celach leczniczych oczywiście nie są konopie indyjskie, lecz specjalne gatunki tej rośliny o zminimalizowanej, śladowej wręcz ilości THC, czyli związku odpowiedzialnego za narkotyczne działanie tej rośliny. Uprawa konopi włóknistych, bo z nich pozyskuje się w Polsce susz, obwarowana jest wieloma warunkami, a przed jej rozpoczęciem niezbędne jest uzyskanie stosownego zezwolenia. Głównym produktem uprawy jest susz konopny.

Aby móc swobodnie korzystać z dobroczynnego wpływu suszu niezbędne jest odpowiednie urządzenie, jakim jest waporyzator. Zasada działania urządzenia jest dość podobna do elektronicznych papierosów, bowiem podobnie jak w nich jego oddziaływanie na wsad odbywa się za pośrednictwem wysokiej temperatury. Dzięki niej z suszu odparowują korzystne dla zdrowia substancje, które poprzez wdech dostają się do organizmu.

Temperatura, która nie daje płomienia

Wysokość temperatury w waporyzatorze jest na tyle wysoka, iż powoduje odparowanie zawartych substancji, jednakże na tyle niska, aby nie spowodować zapłonu suszu. Nie można więc powiedzieć, że korzystanie z tego urządzenia jest szkodliwe, jak chociażby palenie papierosów.

Waporyzatory dostępne w ofercie sprzedażowej pod adresem: https://konopnysklep.com.pl/waporyzacja/

Related Post

Maść na zajadyMaść na zajady

Naprawdę sporo problemów zdrowotnych wynika z ogólnego przemęczenia organizmu i złej diety. Warto wiedzieć między innymi o tym, że z pozoru błahy problem, jakim są zajazdy, to tak naprawdę objaw