Buster Med Suplementy Solgar – kim jest producent suplementów diety?

Solgar – kim jest producent suplementów diety?

Solgar - kim jest producent suplementów diety

Solgar jest producentem suplementów diety, który od wielu już lat utrzymuje czołowe pozycje na rynku. Jest to głównie spowodowane dzięki jakości, jaką oferują produkty Solgar, ale również ich skutecznym właściwościom. Jednak jak do tego doszło, że firma Solgar zaczęła wyróżniać się na tle konkurencji?

Dokonania firmy Solgar

  • Firma jako pierwsza na rynku wprowadziła multiwitaminowy preparat o wysokiej potencji,
  • Solgar pozbył się ze swoich produktów wszelkich cukrów, soli, konserwantów, aromatów oraz barwników. Wszystko po to, aby produkty były jeszcze bardziej naturalne,
  • jako pierwszy producent na świecie, zaczął wykorzystywać beta karoten w swoich produktach,
  • Solgar wprowadził także na rynek multiwitaminowo-minerałowy koncentrat warzyw, owoców, ziół, a także nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz probiotyków,
  • firma posiada produkty z certyfikatem koszerności, a także certyfikatem NON-GMO, co oznacza, że ich suplementy nie są w żaden sposób modyfikowane genetycznie.

Solgar – jak dba o jakość?

Solgar to wyjątkowy producent suplementów diety, który posiada swoje własne laboratorium przeznaczone do kontroli jakości produktów, dzięki czemu ma pewność, że na rynek wypuszcza tylko te o najwyższej jakości. Same surowce, już w początkowej fazie produkcji są szczegółowo kontrolowane, a jeśli nie spełniają wymogów, odrzucane. Dodatkowym atutem jest fakt, że produkcja odbywa się jedynie w Stanach  Zjednoczonych, mimo tego, iż produkty Solgar dostępne są w ponad 50 krajach.

Related Post