Buster Med Zioła Nasiona Royal Queen Seeds

Nasiona Royal Queen Seeds

critical-royal-queen-seeds

Hodowla nasion Royal Queen jest dostatecznie prosta. Nie wymaga większego skupienia. Ta odmiana to jedna z najpopularniejszych w holenderskich coffeeshopach. Z naszych nasion wyrastają największe topy Marihuany. Zawsze są rośliny feminizowane, nasiona są żeńskie. Dzięki temu mamy pewność, że wyhodowane rośliny maja określoną płeć, a hodowcy nie muszą nic określać i się zastanawiać. Nasiona nie mają THC. Sprzedaż nasion w Polsce jest dozwolona, natomiast nie można tego hodować w domu. Należy pamiętać, że nie ma uprawy do „celów kolekcjonerskich”.

Hodowla

Ciężko mówić o nasionach, nie wspominając o uprawie. Kwitnienie Royal Queen trwa 10-11 tygodni. Wysokość Indoor wynosi 80-120 cm, a Outdoor 140-200 cm. Nie ma hodowli do „celów kolekcjonerskich”. Nie można nabyć topów marihuany w sklepie. Można jednak kupić legalne nasiona Royal Queen Seeds. Posmak jest ziemisty, kwaśno-słodki, pozostawiający posmak zielonej herbaty. Ale pamiętajmy, że w Polsce jest to nielegalne. W krajach, gdzie jest to legalne- np. Czechy, Holandia, Portugalia, czy Chile.

Odporna i prosta w uprawie

Roślina wymaga minimum opieki w fazie wegetatywnej i kwitnienia, zdarzają się plony średniej wielkości. Nadrabia tym, że jest odporna na pleśń. Jeśli jest Ci dane uprawiać ją w klimacie śródziemnomorskim outdoor to miło zaskoczy Cię plonami. W hodowli indoor nie jest wymagająca, natomiast należy kontrolować poziom wilgotności. Zbiory zaczynają się późnym wrześniem lub wczesnym październikiem. Royal Queen to rozwiązanie dodatkowe dla doświadczonych hodowców lub prosta uprawa dla osób początkujących. Roślina jest znana ze swojej rozłożystości w trakcie wzrostu, natomiast szybko wypełnia się podczas kwitnienia.

Roślina jest doskonała dla osób mających problemy z PMS, stresem, migreną czy stanami lękowymi. Działa głównie relaksująco i leczniczo. Royal Queen jest znana i uwielbiana przez wiele osób. Do jej fanów zaliczają się hollywoodzkie gwiazdy, aktorzy i raperzy. Wszystko dzięki wyjątkowemu aromatowi. Jej smak jest równie silny i wilgotny, posiadający długotrwały posmak.

Related Post