Buster Med Placówki medyczne Jakie zalety posiadają laktatory szpitalne?

Jakie zalety posiadają laktatory szpitalne?

laktatory szpitalne

Laktatory szpitalne to specjalistyczne urządzenia, które są z powodzeniem wykorzystywane na wielu oddziałach położniczych w placówkach medycznych. Cechują się one nieprzeciętną trwałością, efektywnością pracy oraz wygodą użytkowania.

Na jakie cechy laktatorów szpitalnych warto zwrócić uwagę?

Jak wspomniano powyżej, laktatory szpitalne to profesjonale urządzenia, które są wykorzystywane w placówkach medycznych. Umożliwiają one skuteczne i bezbolesne ociąganie pokarmu w dość krótkim czasie. Godne polecenia urządzenia umożliwiają zainicjowanie oraz utrzymanie laktacji na odpowiednim poziomie. Poza tym, dobre laktatory pracują płynnie, bezawaryjnie oraz posiadają specjalne zabezpieczenia, które uniemożliwiają zalanie urządzenia oraz jego uszkodzenie. Ich tryb pracy symuluje naturalne ssanie przez malucha, a specjalna budowa umożliwia odciąganie mleka równocześnie z obu piersi. W ten sposób uzyskuje się większą ilość pokarmu w zdecydowanie krótszym czasie. Należy bowiem pamiętać o tym, że fakt ten ma szczególne znaczenie w przypadku pracochłonnej i czasochłonnej opieki nad noworodkiem i niemowlęciem. Więcej szczegółów można znaleźć tutaj.

laktatory szpitalne

Jakie inne cechy decydują o popularności tego typu urządzeń?

Jak wskazano powyżej, laktatory klasy szpitalnej pomagają zainicjować i rozwinąć laktację. Ma to istotne znaczenie zwłaszcza w początkowym okresie po porodzie i decyduje o dalszym powodzeniu karmienia naturalnego. W tym przypadku godne polecenia urządzenia posiadają odpowiednie tryby pracy. Są one również wyposażone w programy przeznaczone dla bardzo wrażliwych piersi, a także takie, które można zastosować z powodzeniem w przypadku płaskich czy wklęsłych brodawek. Godne polecenia urządzenia mogą być stosowane w przypadku bardzo wrażliwych piersi oraz są łatwe w użyciu. Ich praca jest cicha oraz bezawaryjna, nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Related Post