Buster Med Placówki medyczne Jakie cechy ma Amnesia Haze?

Jakie cechy ma Amnesia Haze?

Warto zauważyć, że Amnesia Haze jest prawdopodobnie jedną z najbardziej znanych odmian marihuany na całym świecie. To hybryda z genami sativa, która mimo nazwy nie wpływa na nagłą utratę pamięci. Ceniona AH jest odmianą, która powstała za pomocą skrzyżowania Thai, Afghani i Hawaiian. Czym cechuje się ta odmiana? Co warto o niej wiedzieć? Dlaczego jest aż tak popularna w wielu miejscach?

Amnesia Haze

Na komercyjnym rynku spotykamy głównie Amnesię Haze https://panpestka.pl/product/amnesia-haze/ z firm amsterdamskich. W 2004 roku odmiana zdobyła pierwsze miejsce na Cannabis Cup i wygrała jako najlepsza sativa w roku 2012. W tym wypadku zawartość THC wynosi od 20 do 25%. Czym cechuje się szczep rośliny? Z pewnością docenić warto gęste kwiaty, które odnoszą się do struktur szczepów satuva i indica.

Topy są dosyć stożkowe i ciekawie się prezentują. Kwiaty z kolei bazują na cytrusowym zapachu, przy czym wyczuć można też nuty korzenne i pikantne, które kojarzone są z odmianami typu haze.

Dym jest gładki, mimo ogromnej palety smaków. Podczas wdychania i wydychania można liczyć na cytrusowe aromaty. Przez długi czas zapach dymu utrzymuje się w powietrzu. 

Popularna odmiana

Amnesia Haze to niezwykle popularna odmiana, która jest uprawiana w warunkach outdoor lub indoor. Nie zapominajmy o tym, że nasiona cechują się bardzo dobrą jakością i dają obfite plony. Producenci nasion marihuany oferują szeroki wybór, dzięki czemu każdy grower znajdzie coś dla siebie. 

Related Post