Szeroka gama mebli laboratoryjnych

meble medyczne

Firma oferuje szeroką gamę mebli laboratoryjnych dostosowanych do potrzeb każdego laboratorium. Dygestoria, stoły laboratoryjne, zlewozmywaki, szafki magazynowe i inne meble można zakupić w wersji standardowej lub indywidualnie zmodyfikować według potrzeb klienta.

Meble wykonane są z płyty wiórowej lub blach w zależności od preferencji klienta. Blaty robocze i zlewy można wybrać z szerokiej gamy materiałów w zależności od wymagań dotyczących odporności chemicznej. Ponadto firma oferuje meble do pracowni naukowych i gabinetów.

Certyfikowane produkty – dla zapewnienia bezpieczeństwa i trwałości

meble medyczne

Wszystkie meble ze strony Renggli są testowane zgodnie z normami UE i certyfikowane zgodnie z normami europejskimi: EN 14175 dla wyciągów, EN 13150 dla stołów laboratoryjnych, EN 14727 dla szafek i EN 14470 dla szaf bezpieczeństwa. Starannie dobieramy materiały, aby spełnić wymagania bezpieczeństwa każdego klienta. Nasze usługi i jakość wykonania zapewnia certyfikat ISO 9001: 2000. Nasi kompetentni instalatorzy laboratoriów posiadają certyfikaty do montażu mebli i sprzętu laboratoryjnego wraz z całą potrzebną infrastrukturą.

Jesteśmy usługodawcami, a nie tylko producentami

Specjalizujemy się w projektowaniu laboratoriów i planowaniu ergonomicznych, wygodnych układów dostosowanych do potrzeb personelu laboratorium oraz indywidualnych standardów bezpieczeństwa. Możemy pomóc projektantom i inżynierom, którzy modelują układy wentylacji, doprowadzenia wody chłodzącej i innych połączeń dla laboratoriów.

Related Post