Buster Med Wyposażenie laboratorium Szeroka gama mebli laboratoryjnych

Szeroka gama mebli laboratoryjnych

meble medyczne

Firma oferuje szeroką gamę mebli laboratoryjnych dostosowanych do potrzeb każdego laboratorium. Dygestoria, stoły laboratoryjne, zlewozmywaki, szafki magazynowe i inne meble można zakupić w wersji standardowej lub indywidualnie zmodyfikować według potrzeb klienta.

Meble wykonane są z płyty wiórowej lub blach w zależności od preferencji klienta. Blaty robocze i zlewy można wybrać z szerokiej gamy materiałów w zależności od wymagań dotyczących odporności chemicznej. Ponadto firma oferuje meble do pracowni naukowych i gabinetów.

Certyfikowane produkty – dla zapewnienia bezpieczeństwa i trwałości

meble medyczne

Wszystkie meble ze strony Renggli są testowane zgodnie z normami UE i certyfikowane zgodnie z normami europejskimi: EN 14175 dla wyciągów, EN 13150 dla stołów laboratoryjnych, EN 14727 dla szafek i EN 14470 dla szaf bezpieczeństwa. Starannie dobieramy materiały, aby spełnić wymagania bezpieczeństwa każdego klienta. Nasze usługi i jakość wykonania zapewnia certyfikat ISO 9001: 2000. Nasi kompetentni instalatorzy laboratoriów posiadają certyfikaty do montażu mebli i sprzętu laboratoryjnego wraz z całą potrzebną infrastrukturą.

Jesteśmy usługodawcami, a nie tylko producentami

Specjalizujemy się w projektowaniu laboratoriów i planowaniu ergonomicznych, wygodnych układów dostosowanych do potrzeb personelu laboratorium oraz indywidualnych standardów bezpieczeństwa. Możemy pomóc projektantom i inżynierom, którzy modelują układy wentylacji, doprowadzenia wody chłodzącej i innych połączeń dla laboratoriów.

Related Post