Buster Med Zioła Dutch Passion Seeds – Nasiona Marihuany

Dutch Passion Seeds – Nasiona Marihuany

dutch-passion-seed-company-logo

Dutch Passion jest jedną z najstarszych firm produkujących nasiona marihuany, oferującą swoim klientom produkt wysokiej jakości i nadający się do zbiorów. Oferta Dutch Passion obejmuje odmiany feminizowane i konwencjonalne konopi. Firma działa na rynku od 1972 roku, ale dopiero w 1987 roku została oficjalnie zarejestrowana w Amsterdamie jako producent nasion konopi.

Nasiona Dutch Passion

Pierwsze feminizowane nasiona marihuany zostały stworzone przez Dutch Passion w 1990 r. Później firma opracowała automatycznie kwitnące rośliny marihuany, które były bardzo odporne na warunki klimatyczne i zapewniały stabilne zbiory kilka razy w roku.

Założycielowi Dutch Production, Henkowi van Dalenowi, przypisuje się uprawę marihuany w Holandii wyłącznie na własne potrzeby. Na Uniwersytecie w Amsterdamie Dahlen przez sześć lat studiował biologię, a także uczęszczał na kursy z farmakologii, ściśle badając wpływ narkotyków i halucynogenów na człowieka.

Początki uprawy nasion

Henk van Dalen początkowo zaczął uprawiać konopie z nasion importowanych z Nigerii i Tajlandii, a krzyżując je z innymi gatunkami, uzyskał odmiany konopi o jakości kilkakrotnie wyższej niż marihuana importowana z innych części świata. 

W 1988 r. Dalen otworzył „HomegrownFantasy”, kawiarnię, w której sprzedawał holenderską marihuanę uprawianą i przetwarzaną. Dzisiaj właścicielem kawiarni jest zupełnie inna osoba, która nie ma żadnego związku z obecną firmą Dutsch Pession.

Pierwszy sklep Dutch Passion

W 1994 r. Dalen otworzył swój pierwszy sklep z konopiami, GreenLands, gdzie oprócz nasion sprzedawał ubrania, tkaniny i olej konopny. Lata później Henk zamknął swój sklep i zaczął rozwijać Dutch Passion. Najcenniejszym wkładem Dalana do holenderskiej historii marihuany była uprawa feminizowanych odmian konopi, które dawały duże zbiory wyłącznie z żeńskich kwiatów.

Dzisiaj feminizowane nasiona marihuany od Dutch Passion stanowią dużą część oferty firmy. Dostępne są jednak również konopie „niefeminizowane”, co pozwala hodowcom eksperymentować i tworzyć własne, niepowtarzalne odmiany konopi.

Related Post