Arthrorevital complex

Arthrorevital complex to mieszanka składników aktywnych naturalnie występujących w stawach człowieka w połączeniu z ziołami wykazującymi działanie ochronne i wzmacniające. Przeznaczony jest dla osób z problemami reumatycznymi oraz przy dolegliwościach związanych z dną moczanową. Zwrócić na niego uwagę powinny również osoby aktywne fizycznie, uprawiające sporty takie jak bieganie czy wspinaczka górska. 

Arthrorevital complex – skład

Arthrorevital complex zawiera dwie substancje czynne – glikozaminy oraz chondroitynę. Składniki te budują tkankę chrzęstną człowieka i stanowią podstawowe elementy budujące powierzchnie stawowe zapobiegające ścieraniu elementów kostnych. Poza tym preparat zawiera aż 11 ziół o kompleksowym pozytywnych działaniu na organizm człowieka. Wpływ ten nie ogranicza się jedynie do ochrony stawów, ale do poprawy ogólnej kondycji i samopoczucia. 

W preparacie arthrorevital complex znaleźć można między innymi skrzyp polny wpływający na prawidłowy stan naczyń krwionośnych oraz piękny wygląd włosów i paznokci. Korzeń żeń-szenia poprawia odporność organizmu oraz wspiera koncentrację i zdolności do zapamiętywania. Za samopoczucie i stabilność emocjonalną odpowiada ekstrakt z miłorząbu dwupalczastego. Prawidłowe funkcjonowanie wątroby jest natomiast wspomagane dzięki dodatkowi ostropestu plamistego.

Dawkowanie

Dzienna dawka arthrorevital complex (https://www.aptekagalen.pl/arthrorevital-complex-90kaps) to dwie kapsułki. Rano należy spożywać kapsułkę białą, natomiast wieczorem zieloną. Obie tabletki różnią się nieco składem, dlatego należy przestrzegać odpowiedniego dawkowania suplementu. 

Related Post